KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4834598

nr 483 4598

17/1800-tal, Sällskap vid ruiner, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage] 30 x 40

Utrop:

300 kr

Såld:

16.600 kr

måndag 3 september 2007
kl 17:12:23